مراحل قانون جذب

مراحل قانون جذب

مراحل قانون جذب چیست؟اول از هر چیزی از شما تشکر می کنم بابت زمانی که برای مطالعه این مقاله می گذارید و من هم به نوبه خودم به شما قول می دهم که پس از خواندن این مقاله می توانید با استفاده از مراحلی که گفته شده است و همچنین با تلاش و پشتکار خودتان به خوسته های تان برسید.

در این مقاله مراحل استفاده از قانون جذب شرح داده می شود که این مراحل عبارتند از

  1. در خواست کردن
  2. باور کردن
  3. دریافت کردن

قبل از این که وارد بحث اصلی بشویم این نکته را بازگو کنم که اگر یکی از این مراحل را انجام ندهیم،نمی توانیم به خواسته های مان برسیم و اگر دقت کرده باشید کسانی که به خواسته های شان می رسند،آگاهانه یا ناآگاهانه این مراحل را  پشت سر می گذارند و در نتیجه به خواسته های شان می رسند و چه بهتر که ما آگاهانه این مراحل را در زندگی خودمان پیاده سازی کنیم و به اهداف و خواسته های مان برسیم.

 

اولین مرحله قانون جذب :در خواست کردن

در خواست کردن لذت بخش ترین مراحل قانون جذب است.در واقع در این مرحله می توانیم هر چیزی را برای خودمان در نظر بگیریم و در خواست کنیم مثل این می ماند که به یک غذا خوری دعوت شده اید و گارسن برای شما منو را می آورد و می گویید که هر کدام را بخواهید به شما می آوریم بدون اینکه هزینه ای را پرداخت کنید.

در حقیقت در خواست کردن هیچ هزینه را در بر نمی دارد ولی باز هم افرادی پیدا می شوند که در در خواست کردن هم قناعت می کنند و چیز های زیاد و بزرگی را برای خودشان نمی خواهند.

در واقع این گونه افراد خودشان را محدود می دانند و فکر می کنند که  نمی توانند چیز های خوب تری را داشته باشند.ولی واقعیت این است که این محدودیت را ،ذهن ما ساخته و پرداخته است و هیچ گونه واقعیت ندارد و مثل این مورچه رفتار می کنیم…

 

در در خواست کردن باید آن قدر خواسته های خودمان را واضخ کنیم که وقتی به یک بچه دو ساله می گوییم متوجه بشود که خواسته ی ما چیست.

مثلا فرض کنید می خواهید به سفر بروید ولی با خودتان کاملا واضح نکردید که به کدام شهر می خواهید سفر کنید،آیا در این صورت می توانید به مسافرت بروید؟

خب،همین الان یک کاغذ و خودکار بردارید و تمام خواسته های تان را بنویسید و در این مرحله هم به چگونگی کار اصلا فکر نکنید،چون چگونگی انجام کار به ما مربوط نمی شود و تنها کاری که در این مرحله باید انجام بدهید این است که خواسته های تان را کاملا واضح بنویسید و هیچ شک و تردیدی را به جا نگذارید.

دومین مرحله قانون جذب :باور

دومین مرحله از اقانون جذب این است که باید باور کنیم که می توانیم به خواسته های مان برسیم.وقتی ذهن ما چیزی را باور کند آن را در زندگی ما جاری می کند و این برایش مهم نیست که ساخته ذهن ما است یا در دنیای بیرون وجود دارد.

مثلا اگر به باور های افراد فقیر نگاه کنید می بیند که باور هایی مثل کمبود را دارند و به این نکته توجه ویژه ایی بکنید که چون آنها به کمبود باور کردند دچار فقر شده اند نه اینکه فقیر شده اند بعدا به کمبود باور کرده اند.

و اگر به باور های افراد ثروت مند نگاه کنید باوری مثل وفور و فراوانی دارند و آنها هم ابتدا وفور و قراوانی را باور کرده اند و بعدا ثروت به سمت آنها آمده است نه اینکه اول ثروت منده شده اند و بعدا به وفور و فراوانی باور کرده اند.

و مطئن باشید اگر چیزی را باور کنید چه خوب باشد چه بد،در زندگی خودتان خواهید دید و چه بهتر که باور های خوب و سازنده ایی را در خودمان ایجاد کنیم و برای تغییر باور ها چندین روش وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهم کرد

اولین تمرین تجسم کردن است

اگر ذهن بتواند چیزی را تجسم کند آن را در زندگی ما می آورد.چون مغز ما بین حقیقت و تجسم تفاوتی را قائل نمی شد و شاید این اتفاق هم برای شما افتاده باشد.مثلا خیلی از ما این تجربه را در خواب داشتیم که از بلندی به سمت دره ایی پرت شده ایم ولی بعد از اینکه از خواب بلند شدیم دیدیم که ضربان قلب ما به شدت می زند  و تمام بدن ما عرق کرده است در حالی آن فقط یک خواب بوده است.

و تجسم کردن خواسته ها در ابتدا شاید بسیار مشکل باشد ولی بعد از تمرین کردن می توانید خواسته های خودتان به صورت فیلم HD  مشاهده کنید.همانطوری که ورزشکاری در ابتدا با وزنه های کم شروع به کار می کند و بعد از تمرین کردن وزنه ها را سنگین تر می کند.

دومین تمرین استفاده از جملات تاکیدی مثبت است

جملات تاکیدی کلا منطق را بر هم می زنند. وفتی که جمله ایی را تکرار میکنیم، مثلا <<من پر انرژی هستم>> ذهن نیمه آگاه ما این اطلاعات را دریافت میکند و بر اساس این اطلاعات ،از خودش عکس العملی بروز می دهد و به تمام بدن دستور می دهد که پر انرژی باشند و یا وقتی که می گوییم من ثروت مند هستم باز هم ذهن نیمه آگاه ما با دنیای بیرون ارتباط برقرار می کند و به دنبال چیز هایی می گردد که حرف ما را به خودمان ثابت کند، پس در نتیجه اتفاقاتی برای ما می افتذ که ما را به سوی ثروت می کشاند

پس با این وحود باید  خیلی مواظب حرف هایی که می زنیم باشیم، چون اکثرا کلام ما منفی هستند و ذهن نیمه آگاه این کلام های منفی رامی گیرید و در نتیجه چیز های منفی را وارد زندگی ما می شود.

سومین تمرین شکر گذاری کردن است

در واقع ما با شکر گذاری کردن خداوند را در مضیقه قرار می دهیم تا خواسته های ما را بدهد.وقتی که ما پیش از دریافت خواسته ها شکر گذاری می کنیم نسبت به خواسته ها مون،خداوند می گویید که چه بنده ی شکر گذاری دارم و هر جه به او بدهم بازهم کم است و این طور می شود که ما با استفاده ازتمرینات شکر گذاری می توانیم به خواسته های مان برسیم و نعمت های زیادی را وارد زندگی مان بکنیم و برای درسترسی به تمرین های شکر گذاری از این کادر استفاده کنید.

 

تمرینات شکر گذاری

سومین مرحله قانون جذب:دریافت

سومین مرحله از قانون جذب دریافت است.اگر مراحل بالا را به خوبی انجام بدهیذ، آرام آرام شرایط و اوضاع برای شما تغییر خواهد کرد و خودتان از این موضوع کاملا آگاه خواهید بود.

در این مراحله شما باید بسیار تیز حس باشید و نشانه ها را ببیند .مثلا با دیدن یک جمله در جایی می تواند یک نشانه ایی برای شما باشد که با فهم آن نکته می توانید به خواسته های تان برسید و شاید می تواند حرف یک دوست باشد ،یا افتادن چیزی در جلوی پای شما و هزاران هزار چیز هایی میتواند باشد که باید توجه کامل را به دوره برتان داشته باشد تا بتوانید این نشانه های را بخوانید و از آن استفاده کنید.

و تا می توانید از خودتان سوال بپرسید و منتظر جواب آن در روز های آینده باشید.مثلا وقتی که می پرسید من چگونه می توانم آن اتومبیل را بخرم؟بعد از چند ساعت یا چند روز جواب آن به شکل های محتلف به شما داده می شود و شما با استفاده از این میتوانید به خواسته های تان برسید.

در واقع وقتی که سوال می پرسید باز هم ذهن ناخودآگاه شما با دنیای بیرون ارتباط برقرار می کند تا بتواند سوال شما را پاسخ دهد و پاسخ آن به شکل های مختلف به شما داده می شود.

و نکته بسیار مهم در مورد دربافت خواسته این است که باید همیشه احساس خوب و ارامش داشته باشید و در دریافت کردن خواسته های تان عجله نکنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *